BXSH2000E
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Yenkee YCU 301 BK Töltőkábel USB-C USB-A 1 m 60 W 3 A
Einhell TC-SM 2131/1 Gérvágó fűrész húzó funkció lézerrel 210x30 mm fűrészlap 48 fog
Hama 00054777 ergonómikus egérpad csuklótámasszal mini 20x23x2,1 cm fekete zselés memóriahab
Fieldmann FZH 9130 kerti tömlő öt rétegű 30 m belső 12,5 mm külső 18 mm -5 C - 65 C 10 bar 30 bar
Yenkee YPM 3007 egérpad gumitalp
Yenkee YPM 2000GY Egérpad 220 x 180 mm csúszásmentes alsó felület antisztatikus mosható
Borofone BX51 Type-C to Type-C gyorstöltő kábel 1m fekete PD 60W
Nedis ACRC1WT univerzális programozható légkondicionáló távvezérlő
Yenkee YPM 9040GN Egérpad 900x400x4 mm zöld gumitalp
Daewoo DAID600Y ütvefúró 600W 0-3000min 0-48000min beton 16mm, fém 13mm, fa 25mm, tokmány 13mm
Home by Somogyi SMA005 Ragasztópisztoly Mini 230 V 50 Hz 10-30 W kihajtható asztali támaszték 2 db ajándék ragasztórúd
Fieldmann FDUV 70215-0 Fúró-csavarozó 20V Li-Ion 2Ah kulcs nélküli tokmány led 13mm nyomaték 60 Nm 18+3 pozíció