BEG120-QS
Black and Decker BEG120-QS Sarokcsiszoló 125 mm 800 W 12000 rpm M14
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Einhell CE-AP 18 LI - SOLO Akkus légpumpa Power X-Change 18 V 670 L/min 0.053 bar
Einhell TC-MS 2112 Gérvágó 210 mm fűrészlap 48T 1400 W
Einhell GC-ET 4530 SET fűkasza 450 watt 230 volt 180 fokban elforgatható fej, teleszkópos alumínium tolószár, automata damiladagolás, 300 mm vágás
Hama 00054767 egérpad piros csúszásgátló hátoldal 22,3 x 18,3 x 0,6 cm
Einhell CC-AC 12V Autós kompresszor 0-18 bar 2,9 m kábel 3 adapter
Home by Somogyi FC 10 Fázisceruza fáziskeresés galvanikus keresés fényjelzés 14 cm
Philips CR2032P6/01B gombelem lítium 3.0V 20.0 x 3.2
Fieldmann FDV 10201-A Akkumulátoros fúró 12V Li-ion 2 fokozat 10 mm tokmány LED lámpa USB powerbank
Daewoo DAID600Y ütvefúró 600W 0-3000min 0-48000min beton 16mm, fém 13mm, fa 25mm, tokmány 13mm
Yenkee YCU C101 BE Adatkábel Type-C 1,0 m kék alumínium csatlakozóval 60 W
Ledlenser 6103 SEO3 fejlámpa zöld
Einhell AXXIO - SOLO AXXIO 125 mm 8500 fordulat percenként 33 mm lágyindítás túlterhelés-védelem szénkefe nélküli motor Power X-Change