Black and Decker BDCDD12K1B-QW Akkus fúrócsavarozó készlet 10,8 V 1,5 Ah 12,5 Nm 10 fokozat LED fény #1
BDCDD12K1B-QW
Black and Decker BDCDD12K1B-QW Akkus fúrócsavarozó készlet 10,8 V 1,5 Ah 12,5 Nm 10 fokozat LED fény
Kompakt 10,8 V-s vezeték nélküli fúrócsavarozó készlet 1,5 Ah akkumulátorral, 12,5 Nm nyomatékkal, 0–550 rpm, LED világítással, 110 mm-es tokmány, 10 fokozat, tartozékok: töltő és akkumulátor.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Hama 00054767 egérpad piros csúszásgátló hátoldal 22,3 x 18,3 x 0,6 cm
Einhell TE-HD 18 LI SOLO Fúrókalapács SDS-Plus 18 V Li-Ion 0-1100 min-1 0-5700 min-1 ütőerősség 1.2 J 12 mm
Daewoo DAID600Y ütvefúró 600W 0-3000min 0-48000min beton 16mm, fém 13mm, fa 25mm, tokmány 13mm
Yenkee YTC 021 USB-C adapter alumínium ház 2 darab szürke
Philips CR2032P6/01B gombelem lítium 3.0V 20.0 x 3.2
Einhell AXXIO - SOLO AXXIO 125 mm 8500 fordulat percenként 33 mm lágyindítás túlterhelés-védelem szénkefe nélküli motor Power X-Change
Fieldmann FZH 1221 tömlőtartó 20 m tömlő 0,5-0,75 hüvelyk csatlakozó falra szerelhető
Hama 00054777 ergonómikus egérpad csuklótámasszal mini 20x23x2,1 cm fekete zselés memóriahab
Fieldmann FZN 4000-A akkumulátoros olló 3,6V Li-ion 1,3Ah 30 perc üzemidő két cserélhető fej
Yenkee YPM 4000BK Egérpad zselés csuklótámasz csúszásmentes alsó felület mikroszerkezetű antisztatikus anyag lemosható méret 250x220x20 mm
Hama 00200318 USB-C - 3,5mm jack audio adapter Fekete
Gorenje BM1400E kenyérsütő gép 12 automatikus program késleltetett indítás LCD kijelző 815 W fekete ezüst
Einhell TC-BJ 900 élmaró 860 W 11000 min-1 100 mm x 22 mm x 3,8 mm max marási mélység 14 mm