Bestron AES800STE espresso kávéfőző 15 bar Ulka termoblokk gőzfúvóka tejhabosításhoz csészemelegítő 1,25 literes automatikus kikapcsolás 25 perc #1
Bestron AES800STE espresso kávéfőző 15 bar Ulka termoblokk gőzfúvóka tejhabosításhoz csészemelegítő 1,25 literes automatikus kikapcsolás 25 perc #2
Bestron AES800STE espresso kávéfőző 15 bar Ulka termoblokk gőzfúvóka tejhabosításhoz csészemelegítő 1,25 literes automatikus kikapcsolás 25 perc #3
Bestron AES800STE espresso kávéfőző 15 bar Ulka termoblokk gőzfúvóka tejhabosításhoz csészemelegítő 1,25 literes automatikus kikapcsolás 25 perc #4
Bestron AES800STE espresso kávéfőző 15 bar Ulka termoblokk gőzfúvóka tejhabosításhoz csészemelegítő 1,25 literes automatikus kikapcsolás 25 perc #5
Bestron AES800STE espresso kávéfőző 15 bar Ulka termoblokk gőzfúvóka tejhabosításhoz csészemelegítő 1,25 literes automatikus kikapcsolás 25 perc #6
AES800STE
Bestron AES800STE espresso kávéfőző 15 bar Ulka termoblokk gőzfúvóka tejhabosításhoz csészemelegítő 1,25 literes automatikus kikapcsolás 25 perc
Bestron AES800STE espresso kávéfőző, 2 csésze, 15 bar Ulka pumpa, termoblokk és 25 másodperces felfűtés; gőzfúvóka tejhabosításhoz, 1,25 literes víztartály, 38°C csészemelegítő, automatikus kikapcsolás 25 perc után, csepegtető tálca és csúszásmentes lábak.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Szarvasi SZV612 OLAJZÖLD presszó kávéfőző 3,04 bar
Delonghi EN510.B kapszulás kávéfőző 19 bar 1 l víztartály 2 csésze Nespresso kompatibilis automatikus kikapcsolás 9 perc
Beper BC.040N elektromos kotyogó kávéfőző 3 csésze 400W 30 perc melegen tartó funkció 360 fokban forgatható aljzat
Szarvasi SZV624 espresso kávéfőző 800 W 2-6 személyes kávészűrővel skálázott üveg kiöntő edénnyel
Gorenje ESCM15DBK karos kávéfőző, 15 bar, 1100 W, érintő kijelző, 1-2 csésze, 1.5 l víztartály, csepptálca, gőz funkció, túlnyomás védelem
Sencor SCE3050SS kávéfőző filteres 1,25 l-es üvegkancsó 10-12 csésze
Ariete 1358W Moka Aroma elektromos kotyogós kávéfőző, 2-4 csésze, 30 perc melegen tartó, független talpazat, fehér
Delonghi EN85.BAE Essenza Mini kapszulás kávéfőző 19 bar 0,6 l Aeroccino 3 tejhabosító
FATIMA FATIMA MAGYARORSZÁG 2-4 személyes kotyogós kávéfőző
Szarvasi SZV623 FEHÉR 800W 2-6 személyes skálázott üveg kiöntővel világító hálózati kapcsolóval
Eta 218090000 Kávéfőző presszó 15 bar 1350 W 750 ml víztartály gőzfúvóka tejhabhoz 1 vagy 2 csésze
Delonghi EN167B CitiZ kapszulás kávéfőző 19 bar 1260 W espresso 40 ml lungo 110 ml automatikus kikapcsolás 9 perc kábelhossz 100 cm
Szarvasi SZV612 BORDÓ Kávéfőző presszó 800W 230V 2-6 személyes
Szarvasi SZV624 FEKETE kávéfőző 800 W 2 és 6 személyes kávészűrővel skálázott üveg kiöntő edénnyel