Avide ASG27RGBW-9.4W-WIBLE LED Globe A60 RGBW E27 9.4W 806 lm 220-240 V fényerő-szabályozható WiFi BLE #1
Avide ASG27RGBW-9.4W-WIBLE LED Globe A60 RGBW E27 9.4W 806 lm 220-240 V fényerő-szabályozható WiFi BLE #2
Avide ASG27RGBW-9.4W-WIBLE LED Globe A60 RGBW E27 9.4W 806 lm 220-240 V fényerő-szabályozható WiFi BLE #3
Avide ASG27RGBW-9.4W-WIBLE LED Globe A60 RGBW E27 9.4W 806 lm 220-240 V fényerő-szabályozható WiFi BLE #4
ASG27RGBW-9.4W-WIBLE
Avide ASG27RGBW-9.4W-WIBLE LED Globe A60 RGBW E27 9.4W 806 lm 220-240 V fényerő-szabályozható WiFi BLE
Avide ASG27RGBW-9.4W-WIBLE LED gömb izzó E27, 9,4 W, 806 lm RGB+W, WIFI és BLE APP vezérlés, 60 W helyettesítés, 200° széles fény, IP20, 3 év garancia.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
Jótállás nélkül
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás