Avide ABMG27NW-6.5W LED Globe Mini G45 E27 4000K 806 lm IP20
Termékleírás
Az Avide ABMG27NW-6.5W LED Izzó E27-es foglalattal nyújt megoldást a hagyományos 60 W-os izzók helyett, 806 lm fényárammal.
Ez a gömbi LED izzó 6,5 W teljesítményével a hagyományos 60 W-os izzók helyettesítésére lett tervezve, miközben 806 lm fényáramot ad, amely tiszta és egyenletes világítást biztosít. A színhőmérséklet NW 4000 K, ezért semleges feher árnyalatot ad. A környezeti LED technológia hosszu élettartamot és alacsonyabb energiafogyasztást jelent. Foglalat E27, feszültség tartomány 220-240 V, IP20 védettség, beltéri használatra ideális.
A méret 45 mm Ø és 77 mm magasság, ezért kompakt megoldás lehet plafonba vagy lámpába illeszthető.