Avide ASC14RGBW-5.5W-WIFI Okos LED gyertya E14 RGBW 470lm 220-240V wifi app #1
Avide ASC14RGBW-5.5W-WIFI Okos LED gyertya E14 RGBW 470lm 220-240V wifi app #2
Avide ASC14RGBW-5.5W-WIFI Okos LED gyertya E14 RGBW 470lm 220-240V wifi app #3
ASC14RGBW-5.5W-WIFI
Avide ASC14RGBW-5.5W-WIFI Okos LED gyertya E14 RGBW 470lm 220-240V wifi app
E14 foglalatú Avide Smart LED Candle 5,5W RGB+W, WiFi APP vezérlés, 470 lm, 240° világítás, 220-240 V, IP20, CRI 80, Ø37 mm, 106 mm.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
Jótállás nélkül
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás