ASC14RGBW-4.9W-RC
Avide ASC14RGBW-4.9W-RC Led gyertya rgbw e14 470 lm 2700 k 4,9 w 180 fok szabályozható fényerő ip20
Smart LED Candle E14 foglalatban, 4,9 W, 470 lm, RGB+W, 2700 K, 220-240 V. Dimmelhető, IR távirányítóval, 180° vetítés, IP20, Ø 37 mm, magasság 106 mm.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
Jótállás nélkül
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás