Avide ABMG27WW-2.9W LED gömb izzó mini G45 E27 3000K 470 lm IP20 2,9 W 220-240 V #1
Avide ABMG27WW-2.9W LED gömb izzó mini G45 E27 3000K 470 lm IP20 2,9 W 220-240 V #2
Avide ABMG27WW-2.9W LED gömb izzó mini G45 E27 3000K 470 lm IP20 2,9 W 220-240 V #3
Avide ABMG27WW-2.9W LED gömb izzó mini G45 E27 3000K 470 lm IP20 2,9 W 220-240 V #4
ABMG27WW-2.9W
Avide ABMG27WW-2.9W LED gömb izzó mini G45 E27 3000K 470 lm IP20 2,9 W 220-240 V
Avide LED Globe Mini G45, 2,9W, E27, 3000K meleg fehér, 470 lm, 220-240 V, 150° fényterjedelem, CRI 80, IP20, Ø45 mm, hossz 45 mm, magasság 90 mm.
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás