Avide ABMG27NW-2.9W Globe mini G45 NW 4000K E27 470 lm #1
Avide ABMG27NW-2.9W Globe mini G45 NW 4000K E27 470 lm #2
Avide ABMG27NW-2.9W Globe mini G45 NW 4000K E27 470 lm #3
Avide ABMG27NW-2.9W Globe mini G45 NW 4000K E27 470 lm #4
ABMG27NW-2.9W
Avide ABMG27NW-2.9W Globe mini G45 NW 4000K E27 470 lm
Avide ABMG27NW-2.9W LED Globe Mini G45 E27 NW 4000K, 470 lm, 2,9 W, 220-240 V, IP20, Ø45 mm, 90 mm, CRI 80.
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás