Avide ABMG27NW-2.5W LED Globe Mini G45 E27 NW 4000K 250lm #1
Avide ABMG27NW-2.5W LED Globe Mini G45 E27 NW 4000K 250lm #2
Avide ABMG27NW-2.5W LED Globe Mini G45 E27 NW 4000K 250lm #3
Avide ABMG27NW-2.5W LED Globe Mini G45 E27 NW 4000K 250lm #4
ABMG27NW-2.5W
Avide ABMG27NW-2.5W LED Globe Mini G45 E27 NW 4000K 250lm
Avide ABMG27NW-2.5W LED Globe Mini G45 E27 4000 K. 2,5 W, 250 lm, 150° fényszög, 220-240 V, IP20, Ø45 × 82 mm, 15 000 óra élettartam, CRI 80. Hagyományos izzóhoz kb. 25 W-nak felel meg.
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás