Avide ABMG27EW-6.5W LED Globe Mini G45 6.5W E27 2700K #1
Avide ABMG27EW-6.5W LED Globe Mini G45 6.5W E27 2700K #2
Avide ABMG27EW-6.5W LED Globe Mini G45 6.5W E27 2700K #3
Avide ABMG27EW-6.5W LED Globe Mini G45 6.5W E27 2700K #4
ABMG27EW-6.5W
Avide ABMG27EW-6.5W LED Globe Mini G45 6.5W E27 2700K
Avide ABMG27EW-6.5W LED Globe G45 E27 2700K. 806 lm, 6,5 W, 60 W helyettesítés, 150° fényvetés, IP20, 15 000 óra, 3 év garancia. Szabályozható színhőmérséklet.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
Jótállás nélkül
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás