Avide ABMG27CW-4.5W Globe Mini G45 E27 CW 6400K 470 lm 150 fok
Termékleírás
Az Avide ABMG27CW-4.5W LED gömb izzó E27 foglalattal kompakt beltéri világításra való megoldás. 4,5 W-os teljesítményével 470 lm fényáramot ad, a 6400 K hideg fehér fény pedig jól használható munka- és olvasóterületeken.
Energiahatékony megoldás a hagyományos 40 W izzónak megfelelő fényerővel. A feszültség tartomány 220-240 V, IP20 védelem és -20 °C-tól +40 °C-ig terjedő működési tartomány biztosítják a megbízható használatot. A LED élettartama körülbelül 15 000 óra, garanciája 3 év, a méretei pedig 45 mm átmérő és 82 mm magasság. A chip típusa SMD 2835, a fényáram 470 lm, 6400 K CW és CRI 80.
Technikai adatok
A foglalat E27, feszültség tartomány 220-240 V, és IP20 védelem. Működési hőmérséklete -20 °C és +40 °C között van. A LED élettartama kb. 15 000 óra, garanciája 3 év. A méretek: átmérő 45 mm, magasság 82 mm.