Avide ABMG14WW-6.5W Led Gömb Mini G45 E14 3000K 806 lm 150deg
Termékleírás
LED Globe Mini G45 6.5W E14 WW 3000K
Az Avide ABMG14WW-6.5W LED Globe Mini G45, E14 foglalattal kompakt LED lámpa, amely 6,5 W-tal helyettesíti a 60 W-os hagyományos izzót. Fényárama 806 lm, színhőmérséklete 3000 K és a fényvető szöge 150°.
Teljesítmény 6,5 W, amely a hagyományos 60 W-os izzónak felel meg. Te is egyszerűen használhatod, mert a készülék 220-240 V-os hálózatra méretezett. A hőmérséklet-tartomány -20 °C-tól +40 °C-ig terjed, IP20 védettségű, beltéri használatra ajánlott. Átmérő 45 mm, magasság 82 mm.