Avide ABMG14WW-2.9W Globe Mini G45 E14 3000K 470lm 150° IP20 SMD CRI80 Ø45
Termékleírás
Avide ABMG14WW-2.9W LED Globe Mini G45 E14 foglalattal, meleg fehér fény 3000 K, 470 lm fényárammal. A 150°-os fényvetés és a 2,9 W-os teljesítmény jó egyensúlyt ad a kompakt izzó számára, a színvisszaadási index pedig 80.
A foglalat típusa E14, a rendszer 220-240 V-on működik, és a kompakt méret ellenére stabil fényerőt ad. A méretek: átmérő 45 mm, hossz 45 mm, magasság 90 mm. Az IP20 védettség beltéri használatot tesz lehetővé.
A fényminőség korrekt: CRI 80, meleg fehér 3000 K, és a 150°-os szög a fényterület széles lefedését biztosítja. A kis méretű izzó könnyen illeszkedik kisebb lámpatestekbe, és a 2,9 W-os fogyasztás miatt energiatakarékos megoldás.