Avide ABMG14NW-6.5W LED Globe Mini G45 E14 NW 4000K 806lm
Termékleírás
Főbb adatok
Kiválóan alkalmas otthonra ez az Avide ABMG14NW-6.5W LED Globe Mini G45 E14 NW, amely 6,5 W-os fogyasztással, körülbelül 806 lm fényárammal és 4000 K színhőmérséklettel biztosít világos, semleges fehért fényt NW jelölésü fehér fényt ad. A készülékre 3 év garancia jár.
Foglalat E14, átmérő 45 mm, magasság 82 mm. A hagyományos watt megfelelössége 60 W-ot helyettesíti, így gyorsan érezheted a megtakarítást. Működési hőmérséklet -20 °C-tól +40 °C-ig és 220-240 V közötti feszültségben működik.