Avide ABMG14NW-2.9W LED Globe Mini G45 E14 4000K 470 lm 150deg
Termékleírás
Az Avide ABMG14NW-2.9W LED Globe Mini G45 E14 foglalatú izzó kompakt formában ad komoly fényerőt. 2,9 W-os teljesítményével 470 lm fényáramot szolgáltat, a NW 4000 K színhőmérséklet pedig semleges fehér tónust garantál. A 150°-os fényvetés és a SMD chiptechnológia egyenletes, jól használható megvilágítást biztosít.
A gömb alakú kivitel 45 mm átmérőjű és 90 mm magas, így könnyen elfér kisebb lámpatestekben és mennyezetfényekben. 220-240 V-os hällózatról üzemel, E14 foglalattal kompatibilis, a kompakt méret pedig ideálissá teszi dísz- vagy asztali lámpákba.