Avide ABMG14NW-2.5W LED gömb G45 E14 NW 4000K 250lm 150
Termékleírás
Kis gömb alakú izzó, átmérője 45 mm, magassága 77 mm, SMD 2835 chip, CRI 80 és E14 foglalat mellett 220-240 V működik, teljesítménye 2,5 W.
Egyszerű beépítés és megbízható beltéri használat, a 220-240 V-os hálózati feszültség mellett, a 2,5 W-tal dolgozik, és IP20 védelem biztosítja a biztonságos működést.