Avide ABLFL-16W-WAV led állólámpa Wave NW 16 W 780 lm 4000 K #1
Avide ABLFL-16W-WAV led állólámpa Wave NW 16 W 780 lm 4000 K #2
ABLFL-16W-WAV
Avide ABLFL-16W-WAV led állólámpa Wave NW 16 W 780 lm 4000 K
Avide Wave NW LED állólámpa 16 W, 780 lm, 4000 K NW, CRI 80, 120°, 1340 mm magas, 200 mm átmérő, IP20, nem állítható fényerő, Schuko dugaszolás, 12 V.
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás