Avide ABLFL-15W-TWI Angel twist 12 V 750 lm 4000 K 120 fok IP20 1340 mm 200 mm #1
Avide ABLFL-15W-TWI Angel twist 12 V 750 lm 4000 K 120 fok IP20 1340 mm 200 mm #2
ABLFL-15W-TWI
Avide ABLFL-15W-TWI Angel twist 12 V 750 lm 4000 K 120 fok IP20 1340 mm 200 mm
Avide Angel Twist 15W NW LED állólámpa, 12 V, 750 lm, 4000 K neutrális fehér, 120° fényvetés, IP20, Ø200 mm, 1340 mm magas, Schuko plug, nem dimmelhető.
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás