Avide ABLFL-12W-ANGEL-B állólámpa Angel 12W NW 4000K 500 lm 170° fekete #1
Avide ABLFL-12W-ANGEL-B állólámpa Angel 12W NW 4000K 500 lm 170° fekete #2
Avide ABLFL-12W-ANGEL-B állólámpa Angel 12W NW 4000K 500 lm 170° fekete #3
ABLFL-12W-ANGEL-B
Avide ABLFL-12W-ANGEL-B állólámpa Angel 12W NW 4000K 500 lm 170° fekete
Avide Angel 12W NW fekete LED állólámpa 230 V, 12 W, 500 lm, 4000 K, 170° fénysugár, IP20, méretek 176,5 x 1390 mm, 3 lépéses fényerőszabályzás és taposó kapcsoló.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás