Avide ABLFG27WW-HL-12W Led filament gömb izzó a70 e27 2700k 1800 lm 180 fokos ip20 ce #1
Avide ABLFG27WW-HL-12W Led filament gömb izzó a70 e27 2700k 1800 lm 180 fokos ip20 ce #2
Avide ABLFG27WW-HL-12W Led filament gömb izzó a70 e27 2700k 1800 lm 180 fokos ip20 ce #3
ABLFG27WW-HL-12W
Avide ABLFG27WW-HL-12W Led filament gömb izzó a70 e27 2700k 1800 lm 180 fokos ip20 ce
LED filament gömb izzó 12 W, E27, A70, 2700 K, 1800 lm, 230 V, CRI >80, élettartam 15000 óra, IP20, átlátszó burkolat, 180° szög, 115 W-nek megfelelő.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
Jótállás nélkül
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás