Avide ABLDL-FTD-10W-BL Led asztali lámpa érintésvezérelt dimmer fekete
Termékleírás
Avide ABLDL-FTD-10W-BL LED asztali lámpa érintéses dimmerrel, fekete kivitelben, 10 W-os teljesítménnyel és 600 lm fényárammal, tiszta fehér fényt ad.
Foglalat: EU plug, Teljesítmény 10 W, Feszültség 12 V, IP védettség IP20. Méretei: hosszúság 225 mm, szélesség 141 mm, magasság 750 mm, így stabilan áll az asztalon.