Avide ABLDL-CLIP-1.5W csíptethető LED asztali lámpa fehér beépített akkumulátor 1,5W CW 6400K 170 fok SMD2835 #1
Avide ABLDL-CLIP-1.5W csíptethető LED asztali lámpa fehér beépített akkumulátor 1,5W CW 6400K 170 fok SMD2835 #2
Avide ABLDL-CLIP-1.5W csíptethető LED asztali lámpa fehér beépített akkumulátor 1,5W CW 6400K 170 fok SMD2835 #3
ABLDL-CLIP-1.5W
Avide ABLDL-CLIP-1.5W csíptethető LED asztali lámpa fehér beépített akkumulátor 1,5W CW 6400K 170 fok SMD2835
Avide ABLDL-CLIP-1.5W fehér csiptethető LED asztali lámpa, 1,5 W, 120 lm, 6400 K, 170°, beépített 500 mAh akkumulátor, szabályozható fényerő, EU plug, 220-240 V bemenet, 5 V kimenet, méretek 160 × 56 × 350 mm, 236 g.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
Jótállás nélkül
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás