Avide ABLDL-16W-RB Ribbon asztali lámpa Arany 4000K 800 lm 220-240V IP20 #1
ABLDL-16W-RB
Avide ABLDL-16W-RB Ribbon asztali lámpa Arany 4000K 800 lm 220-240V IP20
Avide Ribbon LED asztali lámpa 16W NW, 4000 K, 800 lm, arany szín, 120° szög, méretek 150×150×270 mm, 30 000 óra élettartam, IP20, 220-240V bemenet, 12V kimenet.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás