ABG27WW-13W-AP
Avide ABG27WW-13W-AP LED Globe A60 E27 13W 3000K 1521lm 180deg
Avide ABG27WW-13W-AP LED Globe A60 E27, 13 W, 3000 K, 1521 lm, IP20, -20 °C–+40 °C, 220–240 V.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
Jótállás nélkül
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Az Avide ABG27WW-13W-AP LED Globe A60, 13 W-os E27 foglalatú izzó, 3000 K meleg fehér fényt ad és 1521 lm fényáramot biztosít.
Anyaga alumínium és műanyag. Technológiája LED, élettartama kb. 15 000 óra.
Fény és paraméterek
IP20 védelem, feszültség 220-240 V, -20 °C-tól +40 °C-ig működik, hagyományos 100 W-os izzó kiváltására alkalmas.