Avide ABG27NW-9.5W-AP LED Izzó A60 E27 4000K 1055 lm #1
Avide ABG27NW-9.5W-AP LED Izzó A60 E27 4000K 1055 lm #2
Avide ABG27NW-9.5W-AP LED Izzó A60 E27 4000K 1055 lm #3
Avide ABG27NW-9.5W-AP LED Izzó A60 E27 4000K 1055 lm #4
ABG27NW-9.5W-AP
Avide ABG27NW-9.5W-AP LED Izzó A60 E27 4000K 1055 lm
Avide ABG27NW-9.5W-AP LED Izzó E27, NW 4000K, 1055 lm, 9,5 W, 75 W helyettesítés, 180° fényvetés, IP20, Ø60 x 109 mm, 220-240 V.
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás