Avide ABG27NW-4.9W gömblámpa E27 806 lm 4000K 180° #1
Avide ABG27NW-4.9W gömblámpa E27 806 lm 4000K 180° #2
Avide ABG27NW-4.9W gömblámpa E27 806 lm 4000K 180° #3
ABG27NW-4.9W
Avide ABG27NW-4.9W gömblámpa E27 806 lm 4000K 180°
Avide ABG27NW-4.9W LED Globe A60, E27, NW 4000K, 806 lm, 4,9 W, 220-240 V, IP20, 50 000 óra élettartam, Ø60×60 mm, 120 mm magasság, alumínium+műanyag.
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás