Avide ABG27NW-11W-APD LED Globe A60 NW 4000K E27 11W 1055 lm IP20 #1
Avide ABG27NW-11W-APD LED Globe A60 NW 4000K E27 11W 1055 lm IP20 #2
Avide ABG27NW-11W-APD LED Globe A60 NW 4000K E27 11W 1055 lm IP20 #3
Avide ABG27NW-11W-APD LED Globe A60 NW 4000K E27 11W 1055 lm IP20 #4
ABG27NW-11W-APD
Avide ABG27NW-11W-APD LED Globe A60 NW 4000K E27 11W 1055 lm IP20
Avide LED Globe A60 11W E27 NW 4000K LED izzó, 1 055 lm, 11 W, 220–240 V, 180° fényerő, IP20. 60×120 mm, élettartam 15 000 óra.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
Jótállás nélkül
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás