Avide ABG27NW-11W-AP LED Globe A60 E27 NW 4000K 11W 1250 lm
Termékleírás
Avide ABG27NW-11W-AP LED Globe A60 izzó, E27 foglalattal és 11 W-os teljesítménnyel, helyettesíti a hagyományosnál több energiát fogyasztó világítást. Fényáram 1250 lm, színvisszaadási index 80, 4000 K-os színhőmérséklet és 180°-os világítási szög biztosítja a kiegyensúlyozott fényt.
Kialakítása alumínium és műanyag kombináció, LED technológia SMD2835 chip-típpal. A lámpa élettartama 15 000 óra, feszültség tartomány 220-240 V, foglalat E27, hagyományos izzóhoz képest 85 W-nak felel meg, működési hőmérséklet -20 °C-tól +40 °C-ig.
Átmérője 60 mm, magassága 109 mm, IP20 védettséggel tervezett belső környezetre alkalmas.