Avide ABC14WW-6.5W LED gyertya E14 3000 K 806 lm 6,5 W 60 W ekvivalens IP20 #1
Avide ABC14WW-6.5W LED gyertya E14 3000 K 806 lm 6,5 W 60 W ekvivalens IP20 #2
Avide ABC14WW-6.5W LED gyertya E14 3000 K 806 lm 6,5 W 60 W ekvivalens IP20 #3
Avide ABC14WW-6.5W LED gyertya E14 3000 K 806 lm 6,5 W 60 W ekvivalens IP20 #4
ABC14WW-6.5W
Avide ABC14WW-6.5W LED gyertya E14 3000 K 806 lm 6,5 W 60 W ekvivalens IP20
Avide LED Candle 6.5W E14 WW 3000K, 806 lm fényáram, 240° fényszög, IP20, 220-240 V, 15 000 óra élettartam, 6,5 W, helyettesíti a 60 W-os izzót beltéren.
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás