Avide ABC14WW-2.9W LED gyertya E14 470 lm 3000K 240 fok IP20 #1
Avide ABC14WW-2.9W LED gyertya E14 470 lm 3000K 240 fok IP20 #2
Avide ABC14WW-2.9W LED gyertya E14 470 lm 3000K 240 fok IP20 #3
Avide ABC14WW-2.9W LED gyertya E14 470 lm 3000K 240 fok IP20 #4
ABC14WW-2.9W
Avide ABC14WW-2.9W LED gyertya E14 470 lm 3000K 240 fok IP20
Avide LED Candle 2,9W, E14, 3000 K meleg fehér, 470 lm, 220–240 V, IP20, Ø39 mm, 114 mm magas, 35 mm hosszú. Ideális beltéri gyertyaszerű lámpatestekhez.
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás