Avide ABC14NW-6.5W LED gyertya E14 NW 4000K 806 lm #1
Avide ABC14NW-6.5W LED gyertya E14 NW 4000K 806 lm #2
Avide ABC14NW-6.5W LED gyertya E14 NW 4000K 806 lm #3
Avide ABC14NW-6.5W LED gyertya E14 NW 4000K 806 lm #4
ABC14NW-6.5W
Avide ABC14NW-6.5W LED gyertya E14 NW 4000K 806 lm
Avide LED Candle 6,5W E14 NW 4000K, 806 lm, 240°, CRI 80, 60W helyettesítés, 220-240V, -20–+40°C, IP20, Ø35×103 mm, 15 000 óra élettartam, alu+műanyag.
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás