Avide ABC14NW-4.5W LED gyertya E14 NW 4000K 470 lm 240° #1
Avide ABC14NW-4.5W LED gyertya E14 NW 4000K 470 lm 240° #2
Avide ABC14NW-4.5W LED gyertya E14 NW 4000K 470 lm 240° #3
Avide ABC14NW-4.5W LED gyertya E14 NW 4000K 470 lm 240° #4
ABC14NW-4.5W
Avide ABC14NW-4.5W LED gyertya E14 NW 4000K 470 lm 240°
Avide LED Candle 4.5W E14 NW 4000K, 470 lm, 240° terítés, 220-240 V, 4,5 W, 15 000 óra élettartam. Helyettesíti a 40 W-os hagyományos izzót.
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás