Avide ABC14CW-6.5W LED gyertyaizzó E14 6,5 W 6400K 806 lm 40 fok IP20 #1
Avide ABC14CW-6.5W LED gyertyaizzó E14 6,5 W 6400K 806 lm 40 fok IP20 #2
Avide ABC14CW-6.5W LED gyertyaizzó E14 6,5 W 6400K 806 lm 40 fok IP20 #3
Avide ABC14CW-6.5W LED gyertyaizzó E14 6,5 W 6400K 806 lm 40 fok IP20 #4
ABC14CW-6.5W
Avide ABC14CW-6.5W LED gyertyaizzó E14 6,5 W 6400K 806 lm 40 fok IP20
Avide LED Candle 6,5W E14 CW 6400K, 806 lm, 6400 K, 80 CRI, 220-240 V, IP20, 15 000 óra élettartam, Ø35 x 103 mm, 60 W-os hagyományos fényerőnek felel meg.
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás