ABC14CW-6.5W-FL
Avide ABC14CW-6.5W-FL LED gyertyaizzó E14 6400K 806 lm
Avide LED Candle izzó, 6,5 W, E14, CW 6400K, 806 lm, 240°-os fényvetés, 220–240 V, IP20, -20–40 °C, 15 000 óra élettartam. Helyettesíti a 60 W-os hagyományos izzót.
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás