Avide ABC14CW-4.5W LED gyertyaizzó E14 470 lm 6400K #1
Avide ABC14CW-4.5W LED gyertyaizzó E14 470 lm 6400K #2
Avide ABC14CW-4.5W LED gyertyaizzó E14 470 lm 6400K #3
Avide ABC14CW-4.5W LED gyertyaizzó E14 470 lm 6400K #4
ABC14CW-4.5W
Avide ABC14CW-4.5W LED gyertyaizzó E14 470 lm 6400K
Avide LED gyertya 4,5W E14 CW 6400K, 470 lm, 220-240 V, 40 W-nyi helyettesítés, 240° fényterítés, Ø35×103 mm, CRI 80, IP20, élettartam kb. 15 000 óra.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
Jótállás nélkül
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás