ZC150838
Hidegsajtoló gyümölcscentrifuga 150 W, 800 ml-es lékancsóval, hátrameneti funkcióval és állítható pépszabályzóval. Zajcsökkentő technológia, rozsdamentes acél alkatrészek, mosogatógépben mosható részek, kompakt kialakítás.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Fieldmann FDR 1820 Polc álló 120 x 40 x 180 cm, 5 polc, MDF 5 mm, terhelhetőség 175 kg, csavarmentes összeszerelés, láb- és sarokvédő