PF210138
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Xiaomi portable electric air compressor 2 Légkompresszor 2000mah 5v 2a type-c 0,2-10,3bar
Fieldmann FZH 9130 kerti tömlő öt rétegű 30 m belső 12,5 mm külső 18 mm -5 C - 65 C 10 bar 30 bar
Einhell GC-ET 4530 SET fűkasza 450 watt 230 volt 180 fokban elforgatható fej, teleszkópos alumínium tolószár, automata damiladagolás, 300 mm vágás
Einhell CC-AC 12V Autós kompresszor 0-18 bar 2,9 m kábel 3 adapter
Einhell CC-BC 15 akkuttöltő ampermérő 6V 12V 24V
Fieldmann FZD 4018-E kerti aprító 2.600 W max 40 mm 40 literes gyűjtődoboz kerekek túlterhelés elleni védelem
Fieldmann FZZ 4005 Létra teleszkópos 3,8 m 150 kg 13 lépcső
Einhell TC-MS 2112 Gérvágó 210 mm fűrészlap 48T 1400 W
Nedis ACRC1WT univerzális programozható légkondicionáló távvezérlő
Fieldmann FDV 10201-A Akkumulátoros fúró 12V Li-ion 2 fokozat 10 mm tokmány LED lámpa USB powerbank
TP-Link TAPO S220 2-Gang okos kapcsoló 868 MHz hub szükséges 250 V~ 50/60 Hz 4 A
Einhell GC-ET 2522 Elektromos fűszegélynyíró 250 W kétkezes