Sencor SVC7500BK porzsákos porszívó HEPA H13 750 W 3,5 l 75 dB #1
Sencor SVC7500BK porzsákos porszívó HEPA H13 750 W 3,5 l 75 dB #2
Sencor SVC7500BK porzsákos porszívó HEPA H13 750 W 3,5 l 75 dB #3
Sencor SVC7500BK porzsákos porszívó HEPA H13 750 W 3,5 l 75 dB #4
Sencor SVC7500BK porzsákos porszívó HEPA H13 750 W 3,5 l 75 dB #5
Sencor SVC7500BK porzsákos porszívó HEPA H13 750 W 3,5 l 75 dB #6
Sencor SVC7500BK porzsákos porszívó HEPA H13 750 W 3,5 l 75 dB #7
Sencor SVC7500BK porzsákos porszívó HEPA H13 750 W 3,5 l 75 dB #8
Sencor SVC7500BK porzsákos porszívó HEPA H13 750 W 3,5 l 75 dB #9
Sencor SVC7500BK porzsákos porszívó HEPA H13 750 W 3,5 l 75 dB #10
SVC7500BK
Sencor SVC7500BK porzsákos porszívó HEPA H13 750 W 3,5 l 75 dB
Sencor SVC 7500BK porzsákos porszívó 750 W ECO motorral, HEPA H13 szűrővel és Silence Technology-val. 3,5 literes porzsák, 7 m kábellel, 10 m hatótávolsággal, automatikus kábelbehúzással, XXL fémszálas teleszkópos csővel és puha padlóvédő kerekekkel. Csendes, megbízható, allergiásoknak is ajánlott.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Gorenje VCEA11CXWII porzsákos porszívó 750 W 2 L HEPA szűrő telítettség-jelző 5 m vezeték
Eta 351290000 robotporszívó és felmosó, SMART navigáció, 12 mozgásérzékelő, HEPA, 300 ml portartály, 14,4 V Li-Ion, 120 perc
Gorenje 573575 Hepa szűrő
Gorenje 573575 Hepa szűrő
Philips XV1631/01 csereszűrő vezeték nélküli porszívóhoz 3000 Aqua
Gorenje GB1PBU univerzális porzsák 5db
Hyundai VC5750 porszívó nedves és száraz tisztítás 1500 W porzsákos, 4 L kapacitás
Hyundai VC014 porzsák nélküli porszívó Energiaosztály A, Kemény padlók A, HEPA szűrő, 800 W, 1 l tartály, 5 m kábel, 32 mm csatlakozás
Einhell TE-SV 18 LI - SOLO 2 az 1-ben álló porszívó Power X-Change LED spotok
Bosch BHN16L morzsaporszívó grafitszürke 14,4 V Li-ion 2 fokozat 0,3 l 40 perc üzemidő