Sencor SFS1001GR SFS 1001GR elektromos szeletelő 100 W 15 mm 170 mm biztonsági kapcsoló #1
SFS1001GR
Sencor SFS1001GR SFS 1001GR elektromos szeletelő 100 W 15 mm 170 mm biztonsági kapcsoló
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Hyundai HB983 botmixer készlet 380 W 2 fokozat mixer, kancsó, aprító, habverő, turmix