TAH3209WT/00
Philips TAH3209WT00 TAH3209WT Bluetooth on-ear fejhallgató fehér, 25 óra, USB-C, 32 mm meghajtó, impedancia 32 ohm
Philips TAH3209WT/00 vezeték nélküli on-ear fejhallgató, 32 mm meghajtók, Bluetooth 5.3, 25 órás üzemidő USB-C töltéssel, memóriahabos fülpárnák, multipontos párosítás két eszközhöz, alacsony késleltetés mód, összecsukható.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Yenkee YHP 06BT EVEPODS tws bluetooth 5.3 enc duális mikrofon
Sencor SEP 510BT WH TWS Bluetooth 5.0 10 mm 32 ohm 20 Hz - 20 kHz 3 óra
Sencor SEP 540BT WH TWS Fülhallgató BT TWS Bluetooth 5.0 13 mm 32 ohm 120 dB 20 Hz-20 kHz 25 mAh tok 230 mAh töltés 1,5 h
Nedis HPRF210BK vezeték nélküli RF fejhallgató 100 m hatótávolság, töltőállomás, USB-C tápellátás, 40 mm-es meghajtó, fülre illeszkedő
Sencor SEP275BK 40 mm 32 ohm 20 hz-20 khz 106 db 2,2 m 3,5 mm fekete
Energy Sistem EN 447169 Earphones Style 2+ kék mikrofonos 3,5 mm
Genius HS-G560 fejhallgató zajszűrős, állítható mikrofon, könnyű, nagy fülpárnák, textil kábel
Maxell EB-98WH Fülhallgató 3,5 mm jack 1,2 m kábel fehér impedancia 32 ohm frekvencia 20Hz-23kHz érzékenység 95 dB