Philips MG5940/15 Multigroom Series 5000 testszőrzet vágókészülék #1
MG5940/15
Philips MG5940/15 Multigroom Series 5000 testszőrzet vágókészülék
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Sencor SHD6701RD hajszárító piros 2000 W diffúzor hideg levegő gomb 3 hőmérséklet 2 fokozat 2,6 m kábel
Sencor SHD6600V hajszárító 2000 W, 2 sebesség, 3 hőfok, 2,6 m kábel, hideg levegő gomb, levegőszűkítő, gumírozott fogantyú
Sencor SHP 3500BL Hajvágó 0,5-10 mm 20 fokozat 60 min USB töltőkábel LED töltésjelző
Eta 234390000 Charlie borotva 3-fejű vágási rendszer USB-C töltés 90 perc üzemidő
Adler AD2825 hajvágó 4 fésű 3-6-9-12 mm, 45 mm rozsdamentes acél vágófej 15W, 1,9 m vezeték, ergonikus
Eta 732090000 hajszárító ionizáló 2 sebesség 3 hőmérséklet 2400 W diffúzor 1.8 m