LR6AL10S/10
Philips LR6AL10S/10 LR6 AA ceruzaelem alkáli 10 db
Készleten
Jótállás nélkül
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Yenkee YTC 021 USB-C adapter alumínium ház 2 darab szürke
Einhell TE-CD 18-40 LI-SOLO Fúró-csavarozó 18 V Li-Ion 2 fokozat 0-350 min-1, 0-1250 min-1, 10 mm tokmány, 44 Nm LED
Borofone BX51 Type-C to Type-C gyorstöltő kábel 1m fekete PD 60W
Ledlenser 502122 H7R Core 1000 lm Li-ion tölthető fejlámpa IP67 130 fokban elforgatható fej
TP-Link TAPO H100 Okos IoT hub csengővel 2,4 GHz 868-922 MHz max 64 eszköz
Nedis CCGL60600BK10 USB A - USB C kábel, USB 2.0, 15W, hossz 1 m
Yenkee YPM 3007 egérpad gumitalp
Fieldmann FDV 10201-A Akkumulátoros fúró 12V Li-ion 2 fokozat 10 mm tokmány LED lámpa USB powerbank
Yenkee YPM 2000GY Egérpad 220 x 180 mm csúszásmentes alsó felület antisztatikus mosható
Einhell TC-MS 2112 Gérvágó 210 mm fűrészlap 48T 1400 W
Einhell CE-AP 18 LI - SOLO Akkus légpumpa Power X-Change 18 V 670 L/min 0.053 bar
Einhell GE-CG 18/1 LI - SOLO Akkus fűnyíró olló Power X-Change 18 V softgrip