Termékleírás
Fő jellemzők
Vezetékes és vezeték nélküli használat egyaránt elérhető.
Eta 732090000 hajszárító ionizáló 2 sebesség 3 hőmérséklet 2400 W diffúzor 1.8 m
Philips BHD341/10 Series 3000 hajszárító garancia 24 hónap
Adler AD2825 hajvágó 4 fésű 3-6-9-12 mm, 45 mm rozsdamentes acél vágófej 15W, 1,9 m vezeték, ergonikus