BT3620/15
Philips BT3620/15 Series 3000 szakállvágó fekete 0,5-20 mm hosszbeállítás 70 perc
Készleten
2 év garancia
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Philips SH50/50 Shaver Series 5000 3 fej króm
Philips SH30/50 Series 3000 borotvafejek 3 fej rozsdamentes acél
Remington BHT2000A bodyguard testszőrzet igazító titán bevonatú vágóél önélező 5 hosszbeállítás 3 5 7 8 12 mm cserélhető vágófej vezetőfésű vízálló
Remington HG2000 Omniblade Advance arcszőrzet igazító 0,15 mm bőrközeli eredmény 7 cserefej 35 mm fő vágókés 40 perc 5 év pengeélettartam