Nedis WCPD65W110BK fali töltő PD3.0 65W 2x USB-C automatikus feszültség kiválasztás EU UK csatlakozóval
Termékleírás
Ez a Nedis WCPD65W110BK fali töltő 65 W-os és 18 W-os egyidejű töltést kínál, két USB-C PD3.0 porttal és automatikus feszültség kiválasztással, így egyszerre töltheted notebookot és egyéb USB-C eszközeidet utazás közben vagy az irodában.
Beépített Power Delivery PD3.0 technológia lehetővé teszi a kompatibilis eszközök gyors töltését magasabb feszültségről. A kimeneti feszültség automatikusan kiválasztódik 5 VDC, 9 VDC, 12 VDC, 15 VDC vagy 20 VDC közül. Kimenő csatlakozók száma: 2, így egyszerre tölthetsz két eszközt. Portonként akár 1.5 A, 2.0 A, 3.0 A vagy 3.25 A is rendelkezésre áll, így egyszerre tölthetsz telefont és laptopot.
Két USB-C csatlakozóval egyszerre tölthetsz két készüléket. A csatlakozók cserélhetők, egyesült Királyság vagy EU dugaszoló rész jár hozzá. A kompakt méretnek köszönhetően zsebre tehető és ideális útitárs. A beépített hálózai csatlakozás 100-240 V AC, 50/60 Hz, a készülék pedig fekete színben érkezik, méretei: magasság 62 mm, szélesség 32 mm, mélység 100 mm, így bárhová könnyedén odapakolható. Kompatibilis okostelefonok, táblagépek, notebookok és Nintendo Switch játék konzolok.
Yenkee YAC G20 Volt USB-C töltő GaN 20W PD 3.0 QC4.0 Apple 2.4A AFC FCP
Xiaomi MI 20W CHARGER TYPE-C FEHÉR töltő 1x USB-C PD 3.0 Quick Charge 3.0
Nedis CVGB34900BK HDMI toldó adapter aranyozott HDMI bemenet és HDMI kimenet 4K@30Hz 1080p egyenes
Samsung EP-TA800NWEGEU 25W PD 3.0 PPS USB-C fehér
Hama 00201629 Hálózati töltő 4-portos QC3.0 PD 33W
Yenkee YAC G38 Volt GaN töltő 20W USB-C és USB-A fehér
Home by Somogyi SA 022 SZIVARGYÚJTÓS ELOSZTÓ 12 V DC bemenet, 2 x 12 V DC kimenet, max 5 A, LED visszajelző
Yenkee YAC 5310 Töltőállomás állványos Qi vezeték nélküli 15W USB-C
Yenkee YAC 2012 duális USB autós töltő 12-24 V bemenet 5 V 2 A kimenet 20 W
Home by Somogyi SA 2000QI Vezeték nélküli töltő 3in1 Qi kompatibilis fehér
Hama 00200326 FIC patch hosszabbító adapter alj-alj CAT5E árnyékolt RJ45
Yenkee YAC 2023BK gyorstöltő 18 W bemenet 100-240 V usb kimenet 3,6-6,5 V 3 A 6,5-9 V 2 A 9-12 V 1,5 A
Yenkee YAC 2033WH Hálózati töltő USB-C 20W PD
Yenkee YAC 2030 autós töltő QC 3.0 18W 12-24V 1x USB fekete
Yenkee YAC 2013WH Hálózati töltő USB-A 12W fehér