Nedis WCPD65W105WT fali töltő 65W USB-C PD3.0 fehér 3 m kábel
Termékleírás
A Nedis WCPD65W105WT fali töltő 65 W PD3.0 támogatással gyors töltést kínál notebookokhoz és más USB-C eszközökhöz. A beépített 3 méteres USB-C kábel hosszú és egyszerűvé teszi a használatot, akár munkahelyen, akár úton. Fejlett Power Delivery technológia a kompatibilis eszközök számára magasabb feszültséget és gyorsabb töltést biztosít, legyen szó notebookról, okostelefonról, táblagépről vagy Nintendo Switchről.
Kimenő csatlaozó: USB-C™. Kimenő feszültségek: 5 VDC, 9 VDC, 12 VDC, 15 VDC, 20 VDC. Maximális teljesítmény 65 W, kimeneti áram 3,25 A. A bemenet 100-240 V AC, 50/60 Hz, és a készülék automatikus feszültségkiválasztással működik, hogy minden eszközt a legmegfelelőbb töltéssel lásson el.
A csomag tartalma: Fali töltőberendezes, USB-C kábel, Gyors üzembehelyezési útmutato.
Yenkee YAC G38 Volt GaN töltő 20W USB-C és USB-A fehér