Nedis PIM30012FGY Inverter Módosított szinuszhullámú 12 V DC bemenet, 230 V AC kimenet, 300 W folyamatos, 600 W csúcs, USB-A porttal #1
Nedis PIM30012FGY Inverter Módosított szinuszhullámú 12 V DC bemenet, 230 V AC kimenet, 300 W folyamatos, 600 W csúcs, USB-A porttal #2
Nedis PIM30012FGY Inverter Módosított szinuszhullámú 12 V DC bemenet, 230 V AC kimenet, 300 W folyamatos, 600 W csúcs, USB-A porttal #3
Nedis PIM30012FGY Inverter Módosított szinuszhullámú 12 V DC bemenet, 230 V AC kimenet, 300 W folyamatos, 600 W csúcs, USB-A porttal #4
Nedis PIM30012FGY Inverter Módosított szinuszhullámú 12 V DC bemenet, 230 V AC kimenet, 300 W folyamatos, 600 W csúcs, USB-A porttal #5
Nedis PIM30012FGY Inverter Módosított szinuszhullámú 12 V DC bemenet, 230 V AC kimenet, 300 W folyamatos, 600 W csúcs, USB-A porttal #6
PIM30012FGY
Nedis PIM30012FGY Inverter Módosított szinuszhullámú 12 V DC bemenet, 230 V AC kimenet, 300 W folyamatos, 600 W csúcs, USB-A porttal
Nedis PIM30012FGY 12 V bemenetből 230 V AC kimenet, 300 W folyamatos és 600 W csúcs, USB port, alumínium ház, LED-ek, cserélhető biztosíték, automatikus védelem és egyszerű csatlakoztatás akkumulátorbilincsekkel
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Nedis MPWD01BK dinamikus mikrofon 5 m kábel, 6,35 mm kimenet, kardioid, frekvencia 80 Hz-12 kHz, impedancia 600 Ohm, -75 dB, fekete
TP-LINK M7200 Mobil WiFi 4G LTE hotspot, 300Mbps, 2,4GHz, 2000mAh, 10 eszköz
Delight 20249-3 3-as elosztó túláram és túlfeszültségvédelem 230V 16A 1,5m CEE7-7 dugó 6 db védőérintkezős aljzat