CCGL60500BK20
Nedis CCGL60500BK20 USB 2.0 A–Micro-B kábel 2 m USB-A dugó USB Micro-B dugó 480 Mbps 7,5 W
Készleten
Jótállás nélkül
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Nedis CCGL60600BK10 USB A - USB C kábel, USB 2.0, 15W, hossz 1 m
Fieldmann FZP 2105-E LÁNCFŰRÉSZ ELEKTROMOS 1800 W 355 mm 1,3 mm olajtank 220 ml biztonsági kapcsoló automatikus olajozás
Nedis ACRC1WT univerzális programozható légkondicionáló távvezérlő
Gorenje BM1400E kenyérsütő gép 12 automatikus program késleltetett indítás LCD kijelző 815 W fekete ezüst
Yenkee YPM 3006 egérpad Warp RGB háttérvilágítás 13 mód 930x350x3 mm csúszásmentes gumialap vízálló felület micro USB 1.8 m
Yenkee YCU 301 BK Töltőkábel USB-C USB-A 1 m 60 W 3 A
Einhell CC-AC 12V Autós kompresszor 0-18 bar 2,9 m kábel 3 adapter
Einhell TC-SM 2131/1 Gérvágó fűrész húzó funkció lézerrel 210x30 mm fűrészlap 48 fog
Einhell GC-CT 18-24 LI P-SOLO fűszegélynyíró akkumulátoros Power X-Change
TP-Link TAPO H100 Okos IoT hub csengővel 2,4 GHz 868-922 MHz max 64 eszköz
Fieldmann FZK 2002-E kapálógép 750 W 320 mm 20 cm 4 acél kapatag állítható fogantyú
Fieldmann FZZ 4005 Létra teleszkópos 3,8 m 150 kg 13 lépcső
Einhell GC-KS 2540 Ágaprító 2000 W 40 mm vágási kapacitás 106 dB